Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Cloud Raiders Savaş Oyunu
Cloud Raiders Savaş Oyunu

Cloud Raiders Savaş Oyunu


Cloud Raiders Savaş Oyunu

Android’in strateji oyunlarından biri olan Cloud Raiders, savaş oyunlarından hoşlananlar için doğru seçim olacaktır. Yüzen adalarda geçen mücadelede sizin yapmanız gereken ordunuza hükmetmek. Bu oyunun en güzel kısmı ise sahip olduğunuz adanın çok sağlam olması. Bu sayede mücadelede sınır tanımayacaksınız.
Cloud Raiders oyununda birbirinden acımasız savaşçılardan oluşan çok güçlü bir ordu yapmak zorundasınız. Böylece senin adanı işgal etmeyi amaçlayan yağmacılara karşı geçilmesi imkansız bir kaleye sahip olabilirsiniz.

Arkadaşların ile karşılıklı ya da yan yan mücadele edebileceğiniz bir oyun olan Cloud Raiders, düşmanlara karşı mücadele etmeniz temeline dayanmaktadır. Oyunda sizin tek yapmanız gereken zeki tuzaklar kurmak, güçlü bir ordu oluşturmak ve adanızdan işgalcileri uzaklaştırmaktır. Eğer adanıza karşı bir saldırı olduğunu görürseniz birliklerinizi işgalcilerin üzerine gönderebilirsiniz. Onlar sizin adanız için sonuna kadar savaşır ve adanızı korumayı başarır. Ordunuzda balta savuran savaşçılara, bomba atan bombacılara, ateş saçan ejderhalara ve korkusuz savaşçılara yer vermenizi öneririz.

Android oyunu olan Cloud Raiders, arkadaşlarınıza karşı gerçekleştirebileceğiniz bir oyun. Kurduğunuz ordu ile adanızı koruyabileceğiniz gibi düşman adalarına da saldırıda bulunabilirsiniz. Savaş için özel silahlar hazırlamanız kısa sürede istediğiniz adayı ele geçirmek ve kendinize ait klanlar oluşturmanız açısından son derece önemli.

Savaş oyunlarından hoşlananlar için özel olarak hazırlanmış Cloud Raiders, size muhteşem bir rekabet ve mücadele şansını sunacaktır. Oyunu denemek istiyorsanız sitemizden indirebilirsiniz.
Android Sürümü: 4.0 ve üzeri


Cloud Raiders Savaş Oyunu

[45,72 Mb] (İndirme: 22)
Cloud-Raiders.apk


Reyting:

Kategori: Strateji Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 2 188
 
Tarih 11-10-2016, 22:50
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.