Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)
Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)


MEVCUT SÜRÜM: 1.0.2
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri


Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

Benim de çok sık ziyaret ettiğim ve çok faydalandığım sesli sözlük web sitesinin Android kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulamasıdır.

Türkiye'nin en çok kullanılan online Türkçe-İngilizce sözlüğü Sesli Sözlük artık Android üzerinde. Sesli Sözlük internet üzerinden hizmet veren çok dilli online sözlüktür. Esas tanınırlığını İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye yaptığı sözcük çevirileriyle sağlamıştır. İngilizce ve Türkçe yanında Osmanlıca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Yunanca ve İspanyolca da sözcük çevirisi yapılabilecek diller arasındadır. Sözlüğe bütün cep telefonlarından da erişilebilmektedir. Sesli Sözlük, ilk İngilizce-Türkçe online sözlüklerden biri olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kullanıcılar sözcüklerin sesli okunuşunu dinleyebilmektedirler. Sözlüğün adı buradan gelmektedir.

Kullanıcılar yeni çeviriler ekleyerek sözlüğe katkıda bulunabilmektedir. Kurulduğu günden beri oldukça hızlı bir şekilde büyümektedir ve günümüz itibarıyla 15 milyondan fazla çeviriye ulaşmıştır.

Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması) Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması) Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)
Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması) Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)


Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)
Sesli Sözlük Apk indir (Android Sesli Sözlük Uygulaması)

[5,93 Mb] (İndirme: 314)
sesli-sozluk.apk
Reyting:

Kategori: Eğitim Uygulamaları
Gösterim: 3 997
 
Tarih 25-09-2013, 19:28
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorumlar (1)
Andr 19 Ağustos 2015 22:58
My friend, I miss your posts! Hope all is going well for you. Congrats on the birth of your gddaranughter *cute!!!* I'm redesigning my blog atm because I miss blogging. Life has made a 360 for me in a good way tho I'm still very aware that nothing in life is certain Tell me about your new business And how's the course going? You look beautiful coz you are beautiful! Un abbraccio forte mia amica! :*
  Bildir        1
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.