Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma
Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma

Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma


Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma

Akıllı telefon ve tabletlerin tercih edilmesinde ki en önemli etkenlerin başında şüphesiz uygulamalar ve güncellemeler ile ek özellikler kazandırıla bilmesi geliyor.Fakat bazı firmalar maalesef güncelleme ile tabletleri yada telefonları daha da kullanılmaz hale getiriyor buna örnek daha önce sizler için incelemesini yaptığımız Piranha Business tab 7, inceleme videosu internet üzerinde 16 bin izlenme barajını geçti bu incelme sayesinde bir çok soru geldi ve hepsini elimden geldiğince cevapladım.Fakat Piranha firması tabletleri içi android 4.1.1 güncellemesi çıkarttıktan sonra bir çok kullanıcı android 4.0.4′te oynadıkları oyunları artık oynayamadıklarından sitem ediyor ve tableti nasıl Android 4.0.4 sürümüne döndüre bileceklerini soruyordu bende tek tek cevap vermekten artık yorulduğum için tablet’iniz nasıl eski sürümüne getireceğinizi yada güncelleyeceğinizi bu yazımda sizlere anlatacağım.

Öncelikle tabletimizi güncelleye bilmemiz için bilgisayarımda bazı programların bulunması gerekiyor.Bu programlardan ilki Android yazılım dosyasını (rom) bilgisayardan tablete atmamızı sağlayan Live Suite eğer bu program bilgisayarınızda mevcut değilse buraya tıklayarak indire bilirsiniz.
Live suite bilgisayarımıza indirdikten sonra tabletimize yükleyeceğimiz Android dosyalarını piranhanın sitesinden indirmemiz gerekiyor. Öncelikle buraya tıklayarak açılan ekranda kullandığınız tablet modelini seçmeniz gerekiyor.

Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma


Tablet modelimizi seçtikten sonra çıkan ekranda resimde de görüldüğü gibi destek kısmına tıklamanız gerekiyor.

Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma


2. adımda ise resimde ki gibi menüden yazılım sekmesine geliyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli yer ise tabletimiz ile uyumlu android (rom) dosyasını indirmek hangi dosyanın tabletimiz ile uyumlu olduğunu öğrenmek için tabletin serial kodunu bilmeliyiz. Kodu tablet ile gelen kutunun arka kısmında bula bilirsiniz.Artık gereken tüm dosyalara sahibiz artık tableti güncellemeniz için tek yapmanız gereken aşağıda ki videoyu izleyerek aynı işlemleri gerçekleştirmek.Anahtar Kelimeler, Tags : Piranha Tabletleri Güncelleme veya Eski Sürüme Alma, piranha tablet güncelleme, piranha güncelleme, piranha güncelleme indir, piranha rom indir, piranha güncelleme programı, piranha tablet format, piranha tablet android güncelleme

Bu yazının alıntı olduğunu ve emeği geçen Teknoloji Hocam site yöneticisi arkadaşa sizler adına teşekkürü ben sunmak isterim.
TH Alıntıdır.
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 5 365
 
Tarih 21-07-2013, 02:57
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.