Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » » HTC One X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu
HTC One X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu

HTC One X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu


HTC One X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu

HTC One X akıllı telefonun PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog HTC'nin orjinal kataloğudur.
HTC One X Telefonu olanlar veya almak isteyenlerin hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir orjinal dökümandır. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken bir faydalı döküman olarak değerlendiriyoruz.

Bu faydalı katalog HTC One X kullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. Belki İngilizce dokümanı lazım olur diye onu da sizler için paylaşıyoruz.

HTC One X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.Türkçe Kullanma Klavuz için BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)
Anahtar Kelimeler, Tags : HTC One‎ X Türkçe Kullanım Kılavuzu, HTC One X Pratik Başlama Kılavuzu, PDF, HTC, One, X, Kullanma, Klavuzu, PDF, Türkçe, ingilizce, HTC one X kullanma klavuzu, HTC kullanma kılavuzu, HTC one X nasıl kullanılır, HTC Güvenlik Kılavuzu
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları / HTC
Gösterim: 4 861
 
Tarih 9-06-2013, 17:08
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.