Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » » HTC Desire X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu
HTC Desire X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu

HTC Desire X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu


HTC Desire X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu

HTC Desire X akıllı telefonun PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog HTC'nin orjinal kataloğudur.
HTC Desire X Telefonu olanlar veya almak isteyenlerin hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir orjinal dökümandır. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken bir faydalı döküman olarak değerlendiriyoruz.

Bu faydalı katalog HTC Desire X kullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. Belki İngilizce dokümanı lazım olur diye onu da sizler için paylaşıyoruz.

HTC Desire X PDF Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Pratik Başlama Kılavuzu Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.



Türkçe Kullanma Klavuz için BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)





Anahtar Kelimeler, Tags : HTC Desire X Türkçe Kullanım Kılavuzu, HTC Desire X Pratik Başlama Kılavuzu, PDF, HTC, Desire , X, Kullanma, Klavuzu, PDF, Türkçe, ingilizce, HTC Desire X kullanma klavuzu, HTC kullanma kılavuzu, HTC Desire X nasıl kullanılır, HTC Desire




Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları / HTC
Gösterim: 4549
 
Tarih 9-06-2013, 17:01
Etiketler: HTC Desire X, HTC, HTC Desire
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: