Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » » SONY Xperia ™ S (LT26i) Türkçe Kullanma Kılavuzu PDF
SONY Xperia ™ S (LT26i) Türkçe Kullanma Kılavuzu PDF

SONY Xperia ™ S (LT26i) Türkçe Kullanma Kılavuzu PDF


SONY Xperia ™ S (LT26i) Türkçe Kullanma Kılavuzu PDF

SONY Xperia ™ S (LT26i) Türkçe Kullanma Klavuzu bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog SONY'nin orjinal kataloğudur.
Xperia S Telefonu olanlar veya almak isteyenlerin hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir orjinal dökümandır. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken bir faydalı döküman olarak değerlendiriyoruz.

Bu faydalı katalog Xperia S kullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır. Belki İngilizce dokümanı lazım olur diye onu da sizler için paylaşıyoruz.

SONY Xperia ™ S (LT26i) Türkçe Kullanma Kılavuzu PDF Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.


Türkçe Kullanma Klavuz için BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)Anahtar Kelimeler, Tags : SONY Xperia ™ S - LT26i Türkçe Kullanma Klavuzu PDF, Sony, Xperia , S, Kullanma, Klavuzu, PDF, Türkçe, ingilizce, Xperia S kullanma klavuzu, SONY Xperia S kullanma kılavuzu, Xperia S nasıl kullanılır, LT26i
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları / Sony
Gösterim: 3878
 
Tarih 9-06-2013, 00:00
Etiketler: Xperia, xperia s
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: