Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » İslami Bilgiler » Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı
Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı

Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

Allah Canlı Duvar Kağıdı (Android Allah Telefon Duvar Kağıdı)

En iyi dini kökenden arıyorsanız, endişelenmeyin - favori Müslüman fotoğraf bu on güzel resimler arasında saklanıyor! Eğer iman ve bu muhteşem İslam canlı duvar kağıdı indir olduğunu göster! Senin dinin sembolü çok güzel görünüyordu olmamıştı - Bu ücretsiz uygulama size smartphone ekranın üzerine koymak ve nereye giderseniz gidin yanınızda taşımak için fırsat verir! Masaüstünüzde Allah ismi güvenli hissettirecek ve sevilen olacak - bu arka plan görüntüleri almak ve kendiniz görün!

Canlı duvar kağıdı nasıl ayarlanır:

- Ekranda uzun basın bir menü çıkana kadar. , Kategori "canlı duvar kağıdı" Seç "Allah Canlı Duvar Kağıdı" gidin, açmak ve tercih arkaplan resmi seçin.
- Ekranda Allah için hız ve Animasyonlu kelimelerin rengini seçin.

Ana özellikleri:

- Beş güzel HD melekler kökenden seçebilirsiniz - daha fazla Allah görüntüleri her gün ilave edilir!
- Yüksek çözünürlüklü telefonlar ve tabletler için ideal "Allah arka plan" temaları!
- Şaşırtıcı grafikler ve bu "Allah canlı duvar kağıdı" canlı renkleri masaüstü arka planı inanılmaz neşeli ve parlak görünmesini sağlayacaktır!
"Allah Canlı Duvar Kağıdı" tüm gerçek müminler için yepyeni bir uygulama! Allah'ın gücü her ve bu muhteşem uygulama her Müslüman duvar kağıdı var! Sadece bir göz telefon ekranında inancını geri olacak - Bu HD arka umut kaybetmek asla izin vermez! "Allah'ın 99 isminden" Tüm bu arka plan resimlerin her birinde bulunan bir güzel sembol birleşirler! Bu şimdiye kadar gördüğünüz en iyi İslami duvar kağıtları, yüksek zaman olsun edilmektedir! En sevdiğiniz Allah görüntüleri seçin ve masaüstü arka planı olarak ayarlamak - hemen Allah'a daha yakın hissedeceksiniz! Başka ikinci israf etmeyin, şimdi onları almak - Müslümanlar, "HD duvar kağıtları" Bu galeri için özel olarak oluşturulan!

"Allah Canlı Duvar Kağıdı" indirin ve en iyi İslami kökenden Akıllı telefonunuzda parlaklık olarak dinlenmek! En kısa sürede olabildiğince ve gerçek bir mümin ihtiyacı olan her şeyi keşfetmek gibi bu uygulamayı alın! Ve tek Allah'ın ismi duvar kağıdı ile İslam'ı kutlayın! Sizin dua yanıtlandı - Müslüman dinini temsil eden inanılmaz resimler nihayet burada! Rahatlayın ve keyfini çıkarın, ruhsal enerji sizin ekranda Allah duvar kağıdı bakmak her zaman büyümek edelim!

Ücretsiz olarak bu uygulamayı indirmek ve size din ile doğrudan temas olacak - Bu iyi İslam resim yüzden tereddüt etmeyin! Allah, bu şaşırtıcı duvar kağıdı ile sizinle olsun ve ona seni seviyor ve sana umurunda ve ilgili tüm Müslüman insanlar olduğunu hatırlatmak izin!

Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı

Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı
Arapça Allah Yazılı Canlı Duvar Kağıdı

[3,83 Mb] (İndirme: 305)
allah-live-wallpaper.apk


Reyting:

Kategori: İslami Bilgiler / Canlı Duvar Kağıdı
Gösterim: 18 329
 
Tarih 19-02-2015, 19:26
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: