Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » Arama Kaydedici
Arama Kaydedici

Arama Kaydedici


Telefon Arama Kaydedici

Android cihazınız ile yaptığınız görüşmeleri kaydeden çok kullanışlı bir uygulama. Görüşmede konuşulanları veya verilen numaraları akılda tutmak zordur. Bu program ile yapacağınız görüşmeleri kayıt altına alarak tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Waw, 3gp ve AMR formatlarında kaydetme özelliği bulunmaktadır.

Ayrıca uygulamaya Dropbox hesabınızı tanımlayarak, kaydettiğiniz ses dosyalarını Dropbox alanınıza da yükleyebiliyorsunuz.

İstediğiniz telefon aramasını kaydedin ve hangi aramayı saklayacağınızı seçin. Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Google Drive™ ve Dropbox ile entegrasyon, aramaların ayrıca bulutta saklanmasına ve eşleştirilmesine olanak tanır.

Google Drive entegrasyonu Android 4.0 ve üstünde çalışır.
Arama kaydının belli bazı telefonlarda çalışmadığını ya da düşük kalite ile sonuçlanabileceğini lütfen unutmayın. Bu yüzden uygulamayı satın almadan önce ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Herhangi bir kaydetme sorunu ile karşılaşırsanız, farklı bir ses kaynağından ya da otomatik açık hoparlör modunda kaydetmeyi deneyin.
Kaydedilen aramalar Gelen kutunuzda saklanır. Kaydedilen aramaların saklanacağı klasörün yerini SD kart olarak da değiştirebilirsiniz. Gelen kutusunun boyutunu ayarlayabilirsiniz. Saklanmış aramaların sayısı sadece cihazınızın hafızası ile sınırlıdır.
Konuşmanın önemli olduğuna karar verirseniz, onu kaydedin ve Saklanmış Aramalar klasöründe muhafaza edin. Önemli değilse, yeni aramalar gelen kutusunu doldurduğunda eski kayıtlar otomatik olarak silinecektir.

Aramadan sonra üzerinde çeşitli seçeneklerle hemen belirecek bir Arama Özeti Menüsünü etkinleştirebilirsiniz.
Kayıtları kişilere, telefon numaralarına ya da notlara göre arayabilirsiniz.

Otomatik kayıt için 3 varsayılan ayar bulunmaktadır:

Her şeyi kaydet (varsayılan) – Bu ayar önceden göz ardı edilecek olarak ayarlanan kişiler haricindeki bütün aramaları kaydeder.
Her şeyi göz ardı et – Bu ayar önceden kaydedilecek olarak ayarlanan kişiler haricindeki hiçbir aramayı kaydetmez.
Kişileri göz ardı et – Bu ayar önceden kaydedilecek olarak ayarlanan kişiler haricindeki, kişileriniz dışındaki herkesten gelen bütün aramaları kaydeder.
Sadece Pro sürümünde: Belirli kişilerden gelen aramaların otomatik olarak saklanmasını ayarlayabilirsiniz ve bu aramalar bulutta saklanır.

Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.57

Arama Kaydedici


Arama Kaydedici

[7,61 Mb] (İndirme: 435)
Auto-Call-Recorder.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 4 998
 
Tarih 28-04-2019, 14:52
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: