Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » » Samsung Galaxy Note II Türkçe Kullanma Klavuzu (PDF) GT-N7100
Samsung Galaxy Note II Türkçe Kullanma Klavuzu (PDF) GT-N7100

Samsung Galaxy Note II Türkçe Kullanma Klavuzu (PDF) GT-N7100


Samsung Galaxy Note II Türkçe Kullanma Klavuzu (PDF) GT-N7100

Samsung Galaxy Note II Türkçe Kullanma Klavuzu (GT-N7100) bütün özelliklerinin nasıl kullanılacağını anlatan bu PDF katalog Samsung'un orjinal kataloğudur. Galaxy Note 2 almadan veya aldıktan sonra hangi özellikleri ne işe yarıyor, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı bir döküman. Telefonunuzda veya bilgisayarınızda her zaman elinizin altında olması gereken bir faydalı döküman olarak değerlendiriyoruz. Bu faydalı katalog Note 2 kullanıcıları için Türkçe olarak hazırlanmış olup içerisinde her türlü bilgi bulunmaktadır.

Bu cihaz, Samsung'un yüksek standartlarını ve teknik uzmanlığını kullanarak yüksek kalitede mobil iletişim ve eğlence sunar. Bu kullanım kılavuzu özelikle cihazın işlevlerini ve özelliklerini ayrıntılamak için tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy Note II Türkçe Kullanma Klavuzu (PDF) GT-N7100 Tüm belgeler PDF formatındadır. Belgeleri görüntülemek için PDF görüntüleyicisi gerekir.

Türkçe Kullanma Klavuz için BURADAN Bakabilirsiniz. (Türkçe)

Anahtar Kelimeler, Tags : Samsung, Galaxy, Note 2, II, Kullanma, Klavuzu, PDF, GT-N7100, Türkçe, ingilizce, galaxy note 2 kullanma klavuzu
Reyting:

Kategori: Kullanma Kılavuzları / Samsung
Gösterim: 24207
 
Tarih 2-06-2013, 00:45
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: