Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü
Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü

Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü


Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü

Windows Phone 8 arayüzünü androidinize entegre edebileceğiniz bu program ile telefonunuzun eski arayüzünden kurtulup renkli bir hale getirebilirsiniz.

Launcher 8 uygulamasını cihazınıza kurup aktif duruma getirdiğinizde ana ekran ve uygulama listesi görünümü tamamen değişiyor. Bu farklı arayüzün renklerini ayarlar menüsüne girerek dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Tüm bunların dışında, cevapsız çağrılar, SMS sayacı ve takvim öğeleri gibi bilgiler, cihazınızı açtığınız an karşınıza gelen renkli ekranda sizi karşılıyor.

NOT: Uygulamayı ilk defa çalıştırdığınızda Google sunucularından bir defaya mahsus olmak üzere 5 Mb. boyutundaki ikon pakedi indirilecektir. Wifi ağa bağlı değilseniz bu paket otomatik olarak yüklenmez.

Eğer işlem için mobil internet paketinizin kullanılmasını isterseniz "Enable Mobil" seçeneği ile indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü

Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü
Launcher 8 - Windows Phone 8 Görünümü

Boyut: 3,41 Mb ( indirme: 671 )
Launcher-windows8.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 4559
 
Tarih 22-05-2013, 23:23
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: