Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Sistem Araçları » Toucher Pro Android İndir
Toucher Pro Android İndir

Toucher Pro Android İndir


GÜNCELLEME TARİHİ: 28 Mayıs 2014
MEVCUT SÜRÜM: 1.16
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri


Toucher Pro Android

Android cihazınıza iOS 'Assistive Touch' özelliği kazandırabilirsiniz.

Toucher, Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanmış bir araçtır. Uygulamanın amacı, iOS 5 işletim sisteminin sunduğu "Assistive Touch" özelliğini Android platformuna taşımak.

Assistive Touch nedir?

Apple'ın iOS 5 işletim sistemi ile birlikte iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarına getirmiş olduğu pratik bir özelliktir. Bu özellikle birlikte cihazınızın "Home" tuşunun ömrünü uzatabilirsiniz. Aynı şekilde "Home" tuşu arızalanan kullanıcılar da bu özelliğe başvurarak sıkıntıdan kurtulabilirler.

Toucher Pro "apk indir" özelliği aktif durumda getirildiğinde cihaz ekranında yuvarlak küçük bir şeffaf ikon belirecektir. Home tuşu yerine kullanabileceğiniz bu küçük ikona tıkladığınızda cihazınıza ait kısa-yollara kolayca ulaşabilir ve tüm fonksiyonlara pratik olarak erişebilirsiniz.

Android için Toucher Pro

Toucher uygulamasını cihazınıza kurup aktif duruma getirdiğinizde ekranınıza şeffaf yuvarlak bir ikon eklenecektir. Dilerseniz bu ikonu sürükle-bırak yöntemi ile dilediğiniz alana da taşıyabilirsiniz.

Ekranınıza yerleşen bu ikona dokunarak cihazınızın birçok fonksiyonuna hükmedebileceğiniz kısayollara ulaşabiliyorsunuz. Ana Ekran, Uygulamalar, Ekran Kilidi, Wi-Fi, Bluetooth, Ekran Parlaklığı ve Zil Sesleri gibi fonksiyonlara "Toucher" ikonuna sihirli bir dokunuş yaparak ışık hızında erişebilirsiniz.

Tema desteği de sunan bu başarılı araç, cihazınıza farklı bir görünüm kazandırarak Android cihazınız ile aranızda oluşan "monoton" havayı bir anda silebilir.

Toucher Pro Android İndir Toucher Pro Android İndir




Toucher Pro Android İndir
Toucher Pro Android İndir

[2,42 Mb] (İndirme: 116)
Toucher-Pro.apk




Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 3 313
 
Tarih 2-06-2014, 01:09
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: