Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)
Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)

Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Path Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması

Path, arkadaşlarınızla ve ailenizle daha yakın olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kişisel bir sosyal ağdır. Path 3 ile birlikte sevdiğiniz kişilerle istediğin zaman sohbet edebilmeniz için mesajlaşma ve etiket sistemi ekledik. Çekici tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde Path, 5 yıldız derecelendirmesine sahiptir ve milyonlarca insanın gözdesi olmuştur.

- Hayatı paylaşın. Fotoğraflarınızı, mekanlarınızı, müziğinizi, filmlerinizi, kitaplarınızı, düşüncelerinizi ve kaçta uyanıp kaçta uyuduğunuzu...
- Çok daha fazlasını söyleyin. Metin, sesiniz, yeriniz, etiketleriniz, müzikleriniz ve dahası ile birlikte birebir veya toplu mesaj gönderin.
- İstediklerinizi etiketlerle söyleyin. El yapımı etiketler ve seçkin filtrelerle biraz daha eğlence eklemek için Mağaza'ya uğrayın.*
- Diğer ağlarla paylaşım yapın. Anlarınızı Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare'e koyun. Path üzerinden kolaylıkla ve doğrudan check-in yapabilir, fotoğraf yükleyebilir, blog tutabilir ve tweetleyebilirsiniz.

Özellikler:
★ Mesajlaşma- arkadaşlarınıza metin, etiketler, ses, yer, medya ve dahası ile birlikte anlık mesaj gönderin.
★ Dükkan - Fotoğraflarınız için özel filtreler ve mesajlarınız için özenle yapılmış çıkartmalarla eğlencenin dozunu arttırın.*
★ Fotoğraf çekin ve özel tasarlanmış filtreleri ve düzenleme seçeneklerine sahip olan Path-exclusive'i kullanın.*
★ Düşüncelerinizi, uyuduğunuz ve kalktığınız zamanı yayınlayın ve arkadaşlarınızla olduğunuz yerlere giriş yapın.
★ Dinlediğiniz müziği, izlediğiniz filmleri ve okuduğunuz kitapları paylaşın.
★ Arkadaşlarınızın gönderileriyle etkileşime geçin: Gülümsemeleri, kahkahaları, şaşkınlıkları, üzgünlükleri paylaşın yada arkadaşlarınızın anlarını beğenin.
★ Seçilen anlarınızı aynı anda Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare'e gönderin.
★ Instagram, Facebook ve Foursquare'den fotoğraflarınızı, durum iletilerinizi ve check-in bilgilerinizi alın.
* Fotoğraf filtreleri ve düzenleme özellikleri, Android 2.3.3+ ve OpenGL ES 2.0 gerektirir.

Path, Android ve diğer akıllı telefonlar için uygun kişiye özel, kaliteli bir sosyal ağdır. Temel Kişisel Gizlilik: Anlaşılması kolay mahremiyet kontrollerimizle Path'de mahreminiz sizin kontrolünüzdedir. Anları Paylaş: Path arkadaşlarınla paylaşmak üzere, Path zaman tünelinde müzik, düşünceler, check-in'ler ve yüksek kaliteli fotoğraflar ve video paylaş. Zaman Tüneli Arama: Arkadaşlarının isimlerini, doğum günlerini, mekan adlarını, şehirleri, tatilleri, mevsimleri ve hava durumunu aratarak anlardan oluşan bir ömrü anında tekrar ziyaret et.

Beğenmelerden Daha İyi: Bir arkadaşın Path'teki paylaşımı üzerine duygularını daha iyi biçimde ifade etmek için Path duygularını kullan—gülümse, kaşlarını çat, gül, nefesini tut, ya da sev.

Yakın Çevre: Path'te çok fazla arkadaşın olduğunu düşünürsen, Path'te arkadaşlarından ya da aile üyelerinden oluşan bir Yakın Çevre oluşturarak daha sade zamanlara geri dön.

Özel Anlar: Path'te en gizli anlarınız bile güvendedir. Sadece kendine özel olarak, ya da seçmiş olduğun bir grup kişiyle bir an'ı paylaş.

Ayrıca Facebook, Twitter, Wordpress ve Daha Fazlasında Paylaş: Path anlarından herhangi birini, rahatlıkla, tek bir uygulamadan diğer sosyal ağlarda paylaş.

Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması) Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)

Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)
Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)

Path-Android.apk [18,35 Mb] (Sayaç: 67)


Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 2 331
 
Tarih 2-02-2016, 13:44
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.