Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sosyal » Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)
Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)

Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0.3 ve üzeri

Path Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması

Path, arkadaşlarınızla ve ailenizle daha yakın olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kişisel bir sosyal ağdır. Path 3 ile birlikte sevdiğiniz kişilerle istediğin zaman sohbet edebilmeniz için mesajlaşma ve etiket sistemi ekledik. Çekici tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde Path, 5 yıldız derecelendirmesine sahiptir ve milyonlarca insanın gözdesi olmuştur.

- Hayatı paylaşın. Fotoğraflarınızı, mekanlarınızı, müziğinizi, filmlerinizi, kitaplarınızı, düşüncelerinizi ve kaçta uyanıp kaçta uyuduğunuzu...
- Çok daha fazlasını söyleyin. Metin, sesiniz, yeriniz, etiketleriniz, müzikleriniz ve dahası ile birlikte birebir veya toplu mesaj gönderin.
- İstediklerinizi etiketlerle söyleyin. El yapımı etiketler ve seçkin filtrelerle biraz daha eğlence eklemek için Mağaza'ya uğrayın.*
- Diğer ağlarla paylaşım yapın. Anlarınızı Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare'e koyun. Path üzerinden kolaylıkla ve doğrudan check-in yapabilir, fotoğraf yükleyebilir, blog tutabilir ve tweetleyebilirsiniz.

Özellikler:
★ Mesajlaşma- arkadaşlarınıza metin, etiketler, ses, yer, medya ve dahası ile birlikte anlık mesaj gönderin.
★ Dükkan - Fotoğraflarınız için özel filtreler ve mesajlarınız için özenle yapılmış çıkartmalarla eğlencenin dozunu arttırın.*
★ Fotoğraf çekin ve özel tasarlanmış filtreleri ve düzenleme seçeneklerine sahip olan Path-exclusive'i kullanın.*
★ Düşüncelerinizi, uyuduğunuz ve kalktığınız zamanı yayınlayın ve arkadaşlarınızla olduğunuz yerlere giriş yapın.
★ Dinlediğiniz müziği, izlediğiniz filmleri ve okuduğunuz kitapları paylaşın.
★ Arkadaşlarınızın gönderileriyle etkileşime geçin: Gülümsemeleri, kahkahaları, şaşkınlıkları, üzgünlükleri paylaşın yada arkadaşlarınızın anlarını beğenin.
★ Seçilen anlarınızı aynı anda Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare'e gönderin.
★ Instagram, Facebook ve Foursquare'den fotoğraflarınızı, durum iletilerinizi ve check-in bilgilerinizi alın.
* Fotoğraf filtreleri ve düzenleme özellikleri, Android 2.3.3+ ve OpenGL ES 2.0 gerektirir.

Path, Android ve diğer akıllı telefonlar için uygun kişiye özel, kaliteli bir sosyal ağdır. Temel Kişisel Gizlilik: Anlaşılması kolay mahremiyet kontrollerimizle Path'de mahreminiz sizin kontrolünüzdedir. Anları Paylaş: Path arkadaşlarınla paylaşmak üzere, Path zaman tünelinde müzik, düşünceler, check-in'ler ve yüksek kaliteli fotoğraflar ve video paylaş. Zaman Tüneli Arama: Arkadaşlarının isimlerini, doğum günlerini, mekan adlarını, şehirleri, tatilleri, mevsimleri ve hava durumunu aratarak anlardan oluşan bir ömrü anında tekrar ziyaret et.

Beğenmelerden Daha İyi: Bir arkadaşın Path'teki paylaşımı üzerine duygularını daha iyi biçimde ifade etmek için Path duygularını kullan—gülümse, kaşlarını çat, gül, nefesini tut, ya da sev.

Yakın Çevre: Path'te çok fazla arkadaşın olduğunu düşünürsen, Path'te arkadaşlarından ya da aile üyelerinden oluşan bir Yakın Çevre oluşturarak daha sade zamanlara geri dön.

Özel Anlar: Path'te en gizli anlarınız bile güvendedir. Sadece kendine özel olarak, ya da seçmiş olduğun bir grup kişiyle bir an'ı paylaş.

Ayrıca Facebook, Twitter, Wordpress ve Daha Fazlasında Paylaş: Path anlarından herhangi birini, rahatlıkla, tek bir uygulamadan diğer sosyal ağlarda paylaş.
Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.0.0

Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması) Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)

Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)
Path (Android Mesajlaşma ve Paylaşım Uygulaması)

[18,35 Mb] (İndirme: 69)
Path-Android.apk


Reyting:

Kategori: Sosyal
Gösterim: 4 274
 
Tarih 2-02-2016, 13:44
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: