Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Battery Core Live Wallpaper (F)
Battery Core Live Wallpaper (F)

Battery Core Live Wallpaper (F)

Battery Core Live Wallpaper (F)
Yeni güncelleştirme, hata ve istikrar düzeltmeleri nedeniyle ayarlar menüsünde ölçekleme faktörü değiştirmenizi gerektirebilir. Pil çekirdek ayarları değişiklik veya yeniden başlatıldıktan sonra şeklini değiştirmek gerekir. En cihazlar arasında olmalıdır -Bu uygulama canlı bir duvar kağıdı.
Gerçek zamanlı pil seviyesi, geçici, gerilim yüzdesi ve şarj / durum şarj bakın. Pilinizi gün boyunca drene gibi, çekirdek pil düzeyine göre daha yavaş dönecektir. Bazı metin mevcut pil durumunu gösterecektir. Küçük bir pil göstergesi pil sol miktarı bir görünüm verecektir. Parçacık efektleri Ana ekrana geri gelirken yeniden küçük bir bellek kullanımı, daha küçük pil kullanımı ve daha hızlı devre dışı bırakılabilir. Bazı seçenekler renk değişiklikleri hariç ücretsiz sürümü mevcuttur. Farklı gibi parçacıklar, daire, kare ve android ve renk değişimi ücretli sürümünde kullanılabilir.
App ekranınızda doğru görünmüyor? Canlı duvar kağıdı ayarlar menüsünde ekran ayarlarını değiştirmeyi deneyin.
Eğer pil tüketimini olacak deli etkileri her türlü aklınızı başınızdan bir şey bekliyoruz, bu app yapamazsınız. Eğer, basit hafif ve anlaşılması kolay bir şey bekliyoruz, bu sizin için bir uygulama olabilir.
Duvar kağıdı ilk yükleme üzerinde, iplik başlatmak için çekirdek için birkaç saniye sürebilir. Bu portre modunda başlatmak için en iyisidir. Ben güncelleme süreleri yavaştır bu nedenle yapılan ve bu nedenle, pil tüketimi düşük çevirir ettik. Görüntü doğru görünmesi için ek olarak, bu canlı duvar kağıdı ayarları bölümünde ekran ayarlarını gerekebilir.
Mutsuz ve bu uygulaması ile tatminsiz? Ben daha iyi hale nasıl söyle.

Battery Core Live Wallpaper (F) Battery Core Live Wallpaper (F) Battery Core Live Wallpaper (F)


Battery Core Live Wallpaper (F)
Battery Core Live Wallpaper (F)


battery-core-live-wallpaper.apk [1,8 Mb] (Sayaç: 45)


Anahtar Kelimeler, Tags : Battery Core Live Wallpaper Pil Çekirdeği widgets apk download, Battery Core Live Wallpaper Pil Çekirdeği for android, Battery Core Live Wallpaper Pil Çekirdeği görüntüsü tablette telefonda android için indir yükle,
Reyting:

Kategori: Canlı Duvar Kağıdı
Gösterim: 2 582
 
Tarih 6-04-2013, 15:27
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.