Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Macera Oyunları » Survivor Macera Adası Oyunu
Survivor Macera Adası Oyunu

Survivor Macera Adası Oyunu

Macera Adası Survivor

En popüler oyunlardan biri olan SURVIVOR MACERA ADASI OYUNU artık sizlerle!!!
Issız bir adada yapayalnızsınız ve hayatınızın belki de en büyük macerası başlıyor. Adada hayatta kalmak için bir çok şeyle mücadele etmeniz gerekiyor. Size yardımcı olması için verilen ipuçlarını iyi okuyarak görevleri tam yapabilirseniz büyük ödüle ulaşabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.
Macera Adası Survivor Oyunu ile büyük maceraya hazır mısınız? Orijinal ismi Youda Survivor olan ve Youdagames tarafından geliştirilen bu harika oyunun konusu ise şöyle: Teknesi ile okyanusa açılan dostumuz fırtınaya yakalanıp bir adaya düşmüştür. Bu adada yaşam mücadelesi vermek zorunda kalan dostumuza yardım edelim. Yerlilerin yardımıyla çeşitli nesneleri toplayın, üretin ve adanızı korsanlardan koruyun. Haydi şimdi macera zamanı!

Kontrol

Bu oyunu fare ile oynayın
Macera Adası Survivor isimli bu sevilen oyun genel olarak fare ile oynanmaktadır. Oyun esnasında çok fonksiyon olduğu için ne yapmanız gerektiği size gösterilecektir. Oyunda Türkçe seçeneği mevcuttur! Option kısmından dil seçeneğini Türkçe'ye getirerek oyunu Türkçe oynayabilirsiniz! Bol şanslar!

Survivor Macera Adası OyunuReyting:

Kategori: Macera Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 8 698
 
Tarih 20-03-2013, 22:18
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: