Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Turkcell TV+ Android İndir İzle
Turkcell TV+ Android İndir İzle

Turkcell TV+ Android Uygulaması


Turkcell TV+ Android İndir İzle

Turkcell TV+ ile en sevdiğiniz TV kanallarını izleyin, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz programları 24 saate kadar geri sararak izleyin. En popüler ve güncel HD kalitesindeki yüzlerce film keyfini doya doya yaşayın.

Turkcell TV+ Android uygulaması ile istediğiniz an istediğiniz yerde;
- Yüzlerce popüler ve güncel HD kalitesindeki filmi dilediğiniz hiçbir pakete abone olmadan kiralayabilir,
- İstediğiniz yayınları kaydedebilir,
- Hangi operatörden olursanız olun, Turkcell TV+ artık herkese açık! Uygulamayı yükleyebilir ve aylık 10,49TL’ye “Herkes için Turkcell TV+” paketine uygulama içinden üye olabilir, film ve dizileri 7,99TL, 5,29TL ve 2,99TL ‘ye kiralayabilirsiniz. Üstelik “Herkes için Turkcell TV+” paketi ilk ay ücretsiz!

Bilinmesi Gereken Önemli Hususlar:

- Turkcell TV+ abonesi olabilmek için aktif bir cep telefonunuz olması gerekmektedir. Turkcell TV+ Android kullanıcıları cep telefonu ve "Turkcell Şifre"lerini kullanarak Turkcell TV+ platformuna giriş yapabilirler.
- Android 4.0.3, 5.0 ve 6.0 versiyonları desteklenmektedir.
- Turkcell şifrenizi bilmiyorsanız veya hatırlayamıyorsanız; Turkcell abonesiyseniz SIFRE yazıp 2200'a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz, SIFRE yazıp 05327552222'ye kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.
- Servisten, GSM operatörleri tarafından sunulan mobil internet ile yararlanılması halinde GSM operatörünün Mobil data kullanımı koşulları uygulanır. GSM operatörü tarafından internet kullanımları ile ilgili Adil Kullanım Noktası/Adil Kullanım Koşulları (AKK, hız alanı) uygulanabilir. GSM operatörlerinin Servis kullanımı için uyguladığı mobil internet ücretlendirme bilgileri ve yöntemleri için ilgili GSM operatörünüze başvurabilirsiniz. Turkcell bireysel hatlı müşterilerin Mobil kullanımları ile ilgili detay bilgiye www.turkcell.com.tr adresinden ulaşablirsiniz.
- Turkcell TV+ uygulaması, 3G/4,5G netbook, notebook, USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Turkcell TV kullanımlarda standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Bilgisayarınızdan “Turkcell TV+” servisini kullanırken ise data miktarı Turkcell Superonline Fiber İnternet kullanıcılarının kotasından düşmez. Turkcell Superonline ADSL kullanıcıları için kullanılan data miktarı mevcut kotalarından düşer.
- Uygulama sadece Türkiye’de kullanılmaktadır.
- Yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi ile TV kanallarında karartma uygulanabilir.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 5.4.0

Turkcell TV+ APK indir TV+ Android APK indir

Turkcell TV+ Android İndir İzle

[52,99 Mb] (İndirme: 1510)
Turkcell-TV.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Eğlence
Gösterim: 6 800
 
Tarih 21-08-2020, 15:46
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.