Kayıt ol    Kayıp şifre
APK indir » Sistem Araçları » File Manager (Android Dosya Yöneticisi Uygulaması)
File Manager (Android Dosya Yöneticisi Uygulaması)

dosya yöneticisi android


File Manager (Explorer) Dosya Yöneticisi

Android kullanıcı dostu işlevleri üzerinde tam özellikli bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Android dosya yöneticisi uygulamaları arasında ücretsiz ve Türkçe dil desteği haricinde 28 dil desteği ile en başarılı Android telefon dosya yöneticisidir. Cep telefonun müzik, video, resim, zip dosyaları, belgeleri ve android uygulama dosyaları ve göz atabilirsiniz. Ayrıca kolayca, kopyalamak, taşımak dosyaları silmek veya bulut depolama hizmeti dosyaları yükleyebilirsiniz.
Ayrıca wifi bağlantısı kullandıktan sonra bilgisayarınız aracılığıyla yönetmek, android dosyaları SD karta klasör dizinine göz atabilirsiniz. Bu uygulamayla tüm bu sihirli işlevi bulabilirsiniz.

Yine çok indirilen ve kullanılan farklı bir Dosya Yöneticisi olan ES Dosya Yöneticisi apk indir makalemize bakabilirsiniz.

File Manager Temel Özellikler:
- Müzik, video, resim, belge, zip dosyaları, Android uygulaması kurulum dosyalarını görüntülemek için sınıflandırır. Şimdi kolayca tek bir dosya listesindeki tüm aynı tip belgeleri bulabilirsiniz;
Taşımak, silmek için * Kolay, kopyalama, yapıştırma ve paylaşmak dosyaları;
- Telefonunuzun SD kart klasör dizinine göz;
- Oluşturduğunuz Wifi bağlantı kurulduktan sonra, kablosuz yönetim kullanabilirsiniz. Bu tür silme, kopyalama gibi dosya işlemlerini tamamlamak için bilgisayarınızı sayesinde, hareket yükleyebilir ve böylece;
- Favori listesi, mevcut dosya klasörü ekleme
- Üçüncü bölümde uygulaması aracılığıyla dosyalarınızı paylaşmak için kolay. Dosya Yöneticisi bulut depolama hizmeti her türlü Entegre etti, göndermek ve dosyalarınızı paylaşabilirsiniz artık zorluk artık.
Android Sürümü: 5.0 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 2.7.1

dosya yöneticisi androiddosya yöneticisi android

File Manager (Android Dosya Yöneticisi Uygulaması)


[7,04 Mb] (İndirme: 13737)
file-manager.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 50 387
 
Tarih 23-10-2021, 20:25
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: