Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

APK indir » Futbol Oyunları » Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri
Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri

Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri


Top Eleven - Futbol Menajeri Android Oyunu

Kariyerin menajer olarak burada başlıyor. Yeteneğe bakmaksızın kendi klubünü oluştur ve mülti milyon futbol uzmanlarına katıl. Top Eleven'a, en çok oynanan spor oyuncusuna hoş geldiniz.

Kendi klübünde bütün kontrol sadece senin elinde! Taktikleri ayarla, stadyumunun nasıl olacağına karar ver, sponsor sözleşmeleri imzala, oyuncu al sat ve kupa kazan. Herşey senin elindeyken nasıl gercek menajer olunduğunu öğren.

Bütün maçlar canlı. Gerçek menajer gibi maç sırasında komut verebilir ve değişiklikler yapabilirsin! Burada herşey arkadaşlarınla oynamakla bitiyor: Onlara karşı ne zaman isterseniz oynayabilirsiniz ve kimin Kral olduğunu onlara gösterin.

- Eğer Andorid'de Facebookla oyuna bağlanmıyorsanız Facebook uygulamasını güncelleştirmeye çalış
Futbol takımınızı zafere taşıyın! Top Eleven, kendi takımınızı oluşturup yönettiğiniz ve aynı zamanda milyonlarca oyuncunun yarıştığı en popüler online oyundur!

Top Eleven Özellikler

Günlük enerji veya başka limitler yok – istediğin gibi oyna. Kalıcı oyuncularla sürdürülen bir dünyada yer al, her zaman, her yerde!
TAKIMINI EĞİT VE TAKTİKLERİNİ GELİŞTİR
Takımını eğit ve taktiklerini geliştir, sonra bu mükemmel stratejiyi her maçta uygula. Rakibinin saha dizilişini yalnız maçtan önce değil, maç sırasında da takip et!
STADYUM VE TESİSLERİ İNŞA ET VE GÜNCELLE
Takımınıza yakışan bir stadyum inşa edin. Seyirci sayınızı arttıracak tesisler yaptırın ve takmınızı sağlık paketleri ve alt yapı takımınız ile destekleyin.
BÜTÜN MAÇLARINIZI CANLI İZLEYİN
Bütün maçlar canlıdır. Düzenlenen maçınızı izleyin ve takımınızı destekleyin. Arkadaşlarınızın desteğini alın ve oyuncu ve saha diziliş değişikliği yapın – hepsi canlı!
OYUNCU ALIN VE SATIN
Açık arttırmalara katılın ve rakiplerinizekarşı teklif verin. En iyi oyuncuları ya da takımınızı yükseltecek oyuncuları satın alın!
TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİN
Klübünüze isim verin ve kendi logo ve formanızı tasarlayın. Ama bu kadarla kalmayın: oyuncularınızın adını, ırkını ve hatta forma numarasını da değiştirin. Takımınızın tüm kontrolü sizde olsun!
GERÇEK FUTBOL KLÜPLERİNİN RESMİ ÜRÜNLERİNİ SATIN ALIN
Hiç Real Madrid’in renklerindeki bir takıma öncülük etmeyi hayal ettiniz mi? Top Eleven’da Real Madrid, Liverpool, Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors ve bunun gibi gerçek klüplerin forma ve logoarını kullanın!
ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN
Arkadaşlarınızla dostluk maçlarında yarışın ya da kendi maçlarında onları destekleyin!
ÇAPRAZ PLATFORMDA OYNAYIN
Aynı takımınızla hem cep telefonunuzda hem de bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Katılmanız gereken bir maçınız mı var? Hiç problem değil, oyuna telefonunuzla bağlanabilir ve bilgisayardaki deneyiminizi aynı şekilde yaşayabilirsiniz.
HEDİYE GÖNDERİN VE ALIN
Arkadaşlarınızı sağlık paketleri ve beceri puanlarıyla destekleyin ve size gönderilen hediyeleri kabul edin!
VE DAHASI VAR!
Top Eleven oyununu düzenli güncellemeler ve eklemelerle devamlı geliştiriyoruz.
Not: Oynamak için yeni bir ağ gereklidir. Facebook hesabınızın olması gerekmez.
Top Eleven oyununun mevcut olduğu diller: İngilizce (BK and ABD), İspanyolca, Portekizce (Brazilya ve Portekiz), İtalyanca, Almanca, Fransızca, Malezyaca, Sırpça, Hollandaca, Arapça, Bulgarca, Boşnakça, Çekce , Yunanca, Estonyaca, Fince, İbranice, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Japonca, Korece, Lehçe, Rumence, Rusça, Slovenyaca, Slovakça, Arnavutça, İsveççe, Türkçe, Vietnamca, Gürcüce ve Tayca.
Android Sürümü: 4.1 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 8.16.1

Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri

Top Eleven 2019 - Futbol Menajeri

[89,42 Mb] (İndirme: 1028)
top-eleven-android.apk


Reyting:

Kategori: Futbol Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 9 452
 
Tarih 1-11-2019, 17:47
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Kodu Güncelle
Kodu girin: