Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Samsung Galaxy S3 Oyunları ve Programları Hakkında
Samsung Galaxy S3 Oyunları ve Programları Hakkında

Samsung Galaxy S3 Oyunları ve Programları Hakkında


Samsung Galaxy S3 Oyunları ve Programları Hakkında

Benim bu işlerle uğraştığımı bilen bir arkadaşım aradı. Samsung Galaxy S3 aldığını ve telefonuna göre; can sıkıntısı için oyunlar, arkadaşından gördüğü bazı programlardan, kuran-ı kerim ayet ve sureler kısaca bana saydı durdu istediklerini. Neden telefonuna göre diye bir laf söylediğini sonradan anladım.:) Çünkü teknoloji özürlü çok sevdiğim arkadaşım Samsung Galaxy S3 için oyun, program, uygulamaların v.s farklı olduğunu duymuş. Ne ise olabilir. Bende arkadaşıma buluştuğumuzda bu android nedir, ne işe yarar kısaca anlayacağı şekilde anlattım. Şimdi gelelim konumuza ben daha önce de bu konu hakkında böyle yanlış bilgiler duyduğum için hem bilgilendirme hem de doğruyu paylaşma adına bu şekilde bir konu açıp sizlerle paylaşmak istedim.

Şimdi gelelim Samsung Galaxy S3 Oyunları ve Programları Hakkındaki bilgilendirmemize. Galaxy S3 için ayrıca yapılmış bir oyun veya program yoktur. Galaxy S3 bütün Samsung telefon ve tabletlerde olduğu gibi android işletim sistemini kullanmaktadır. Samsung Galaxy S3 nerde ise eski telefonlar kategorisine girecek ancak en çok tutulan ve sınıfının en iyilerindendir. Samsung Galaxy S3 android’in 4.0 versiyonunu kullandığı için oyunlarda, uygulamalarda, canlı duvar kağıtlarında veya diğer programlarda sorun yaşayamayacak kadar güzel bir telefondur. Samsung Galaxy S3 veya diğer Samsung telefonları Google Play Store’den yararlanabilirler ve telefonunuza uygun olan herhangi bir oyun, uygulama v.s yükleyebişlirsiniz. Telefonunuzda Google Play Store yüklü değil ise BURADAN indirip kurabilirsiniz. Bazı uygulamaları indiremiyorsanız telefonunuz ile uyumlu olmayan bir dosyadır. Bu konuda ben yine bir konu açmıştım. Konu başlığı Google Play Store (Google Android Mağazası) Nasıl Kullanılır? diye bir konumuz var. Sorun yaşayanlar buradan faydalanabilirler. Eğer hala sıkıntılarınız olursa yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Yok ben Google Play Store'den yararlanmak istemiyorum. Bilgisayarıma indirip kendim telefonuma kurarım diyorsanız. Bizim sitemizdeki dosyaları rahatlıkla indirebilirsiniz. İndirebileceğiniz bazı linklerden örnekler vermek gerekirse soldaki ANDROID (APK) altındaki açılır menüde bulunan ANDROID OYUNLAR ve ANDROID UYGULAMALARI altındaki kendimize göre ayırdığımız oyun ve uygulamalardan istediğinizi indirebilirsiniz. Soldaki Android Açılır Menüler Aşağıda olduğu gibidir.
Umarım faydalı bir anlatım olmuştur. Günlerinizin güzel geçmesi dileği ile.

ANDROID OYUNLAR

Koşma ve Kaçış Oyunları
Android Aksiyon

Android Canlı Duvar Kağıtları
Android Kart Oyunları
Android Klasik Oyunları
Android Spor Oyunları
Araba Yarış Oyunları
Android Yarış Oyunları
Android Zeka ve Bulmaca Oyunları

ANDROID UYGULAMALAR
Android Genel Bilgiler
Android Sistem Araçları
Android Eğitim Uygulamaları
Android Eğlence Uygulamaları
Android Finans Uygulamaları
Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
Android Haberler ve Dergiler
Android İslami Bilgiler
Android Kitaplar ve Sunumlar
Android Medya ve Videolar
Android Müzik ve Ses Uygulamaları
Android Sağlık ve Tıp Uygulamaları
Android Seyahat ve Ulaşım
Android Sosyal Uygulamaları
Android Spor Uygulamaları
Android Widget Uygulamaları
Reyting:

Kategori: Android Genel Bilgiler
Gösterim: 19 167
 
Tarih 28-02-2013, 19:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.