Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android için Opera tarayıcı
Android için Opera tarayıcı

Android için Opera tarayıcı


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: Cihaza göre değişir
DİL: TÜRKÇE

Android için Opera tarayıcı

Android telefonlar ve tabletler için en iyi mobil web tarayıcısına sahip olun. Opera, en yeni Android cihazlar için tasarlanmıştır. Opera şık görünür, hızlıdır ve birçok faydalı özellikle birlikte gelir. Şimdi indirin ve şu avantajlara sahip olun: - DAHA İYİ BAĞLANTI: Turbo moduna geçerek yavaş veya yoğun bağlantılarda bile çevrimiçi olun. (Bu mod İnternet masraflarınızı da azaltır!)

Eğlenceyi paylaşın: Opera'nın yeni yer imi yaklaşımı ile web üzerinde eğlenceli, ilginç ya da ilgi çekici bulduğunuz şeyleri işaretlemeniz her zamankinden daha kolay. Yer imi paylaşımı ile seçtiğiniz yer imi klasörlerini web üzerinde herkesle kolayca paylaşabilirsiniz.
Her yerde, anında arama yapar: Opera, arama yapmayı daha da kolaylaştırdı. Opera'nın arama ekranını etkinleştirmek için, cihazınıza bağlı olarak, herhangi bir uygulama açıkken alt kenardan yukarı doğru kaydırın veya ana menü düğmesine uzun uzun basın. Bu arama yapmanın kullanışlı yeni yoludur.
Çevrimiçi kalın: Turbo modumuz ile yavaş veya kalabalık ağlarda dahi çevrimiçi kalabilirsiniz. Sınırlı veya kullandıkça ödeme yaptığınız bir veri planınız varsa, veri planınız dahilinde daha fazla içerik görüntüleyebilirsiniz.
Gizliliğinizi koruyun: Özel tarama modunu kullanarak, cihazınızda iz bırakmadan internette istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.
Güncel kalın: Keşfet özelliği, en son haberleri, teknoloji, spor ve dünyanın önde gelen dergi ve gazetelerin diğer içeriklerini doğrudan tarayıcınıza ulaştırır.
Web'inizi düzenleyin: Hızlı Arama özelliği, sevdiğiniz siteleri her zaman elinizin altında tutar. Sık kullandığınız siteleri yalnızca artı (+) sembolüne tıklayarak sık kullanılanlara ekleyebilir veya Hızlı Arama'yı doğrudan sayfadan eklemek için kalp simgesine tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz indirin ve tüm bunlar sizin olsun:

- Az yer kaplayan, net parlak ve kullanımı kolay bir arayüz
- Otomatik sayfa boyutlandırma gibi taramayı kolaylaştıran akıllı öğeler
- Kararlı ve uyumlu bir uygulama; artık daha fazla web sitesi Opera ile uyumlu

Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG gibi en popüler Android telefonlar ve daha fazlası için tasarladığımız en hızlı tarayıcıdır.
Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir

Android için Opera tarayıcı Android için Opera tarayıcıAndroid için Opera tarayıcı
Android için Opera tarayıcı

[29,66 Mb] (İndirme: 355)
Android-Opera-Tarayici.apk


Reyting:

Kategori: Sistem Araçları
Gösterim: 4 056
 
Tarih 26-11-2015, 14:36
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.