Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Traffic Monitor Plus Android
Traffic Monitor Plus Android

Traffic Monitor Plus Android


GÜNCELLEME TARİHİ: 13 Haziran 2014
MEVCUT SÜRÜM: 6.0
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri


Traffic Monitor+ & 3G/4G Speed

Hız - Veri - Ses - Kalite

Ad-free RadioOpt Trafik Monitor ile 3G / 4G hızı kontrol edebilir ve akıllı ağ kapsama alanı ve veri kullanımı bir göz tutmak. Entegre anahtar özellikleri: 3G / 4G ağları için hız testi, ağ kullanılabilirliği ve veri kullanımını izleme muayenesi. Ayrıca Trafik Monitörü, Görev Yöneticisi ile uygulamaları yönetebilirsiniz.

Hız testi

RadioOpt Trafik Monitörü hız testi size yükleme, indirme ve ping hızı ayrılır bir hız, üzerinde UMTS, LTE ve Wi-Fi ağının hızını ve gecikme gösterir. Her testten sonra bölgenizdeki kullanıcılara karşılaştırarak, sonucun bir değerlendirmesini alırsınız. Eğer hızlı veya dünyanın geri kalanından daha yavaş nette sörf Yani eğer öğrenebilirsiniz. Tüm hız testleri tüm detayları ile arşivlenir ve erişilebilir zaman ve entegre harita görünümünde izlendi. Arşivlenmiş veriler hızlı bir şekilde hız varyasyonları tanımak için yardımcı olur.

Kapsama

Trafik Monitörü ile kötü ağ performansının nedenlerini keşfedin! Kapsama haritası bulunduğunuz konuma bağlı olarak ağ kullanılabilirliğini gösterir. Her sağlayıcının kapsama alanı daha fazla ülke zamanla eklenen seçeneğini ülkeler için kapsama harita üzerinde gösterilir.

Ses / SMS sayaç

Sesli aramalar ve SMS sayısını ve süresini kontrol edin ve bu verilere dayalı tahmin kullanımını görüntülemek. Ana ekran widget kullanarak size ses ve SMS kullanımı hakkında verilere kadar her zaman vardır.

Veri kullanımı

Bir zaman kendi kendine belirli bir süre içinde veri kullanımını izleyin. Bu nedenle fatura döneminin başlangıç ​​tarihinden veya maksimum veri indirimi gibi veri planı tüm detayları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, haftalık, aylık ya da 30 günlük fatura dönemi uzunlukları arasında seçim yapabilirsiniz. Traffic Monitor genel ve uygulaması ile veri kullanımını ölçer. Eğer belirtilen veri hacmi aştınız, Traffic Monitor sizi uyarır, çünkü böylece her zaman iyi bilgilendirilmiş. Kolayca dolaşım ücretleri izleyebilirsiniz böylece ek olarak, yurt dışında veri kullanımı ayrı ayrı gösterilir.

Görev yöneticisi

Entegre görev yöneticisi size bir bakışta tüm çalışan uygulamalar gösterir ve aynı zamanda hafıza tüketen uygulamaları kapatın imkanı sunmaktadır.
Traffic Monitor Android uygulaması ücretsiz olup, herhangi bir reklam içermemektedir.

Traffic Monitor Plus Android Traffic Monitor Plus Android

Traffic Monitor Plus Android
Traffic Monitor Plus Android

Traffic-Monitor-Plus.apk [5,64 Mb] (Sayaç: 10)


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar
Gösterim: 1 630
 
Tarih 1-07-2014, 23:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.