Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Rescue Roby HD Lite
Rescue Roby HD Lite

Rescue Roby HD Lite


Rescue Roby HD Lite

Önde gelen uygulama geliştirici, Intellijoy en rahat oyun bölümü - Kurtarma Roby Runaway Studios tarafından tasarlanan heyecan verici yeni bir fizik tabanlı bir bulmaca oyunudur.

Runaway Studios 'misyonu one-of-a-tür sürükleyici anlatılar, çarpıcı grafik ve tüm dünyada mobil oyuncular ilham için tasarlanmış benzersiz oyun mekaniği ile birlikte, el işi zanaat oyun uygulamalar yeni bir kategori yaratmaktır.

Özellikler:

● Bir beyin-alay bilinmez, Kurtarma Roby mobil oyun eğlenceli saatler sağlayacak benzersiz bir robot temalı anlatı, çarpıcı grafikler, gerçekçi fizik, zorlayıcı karakterler, ve bağımlılık ve çeşitli oyun mekaniği sunuyor!

● Bu zorlu beyin teaser 4 dinamik bölüm ve peşin olarak zor alarak bir yumruk paketi oyun seviyeleri giderek artan sayıda (bugün itibariyle 180!) Ile birlikte geliyor.

Kurtarma Roby vahşi, fantastik yolculuğu götürecektir. Ilginç ama sevimli, Roby çünkü onun tuhaf görünüyor ve eksantrik davranış kalite kontrol başarısız olur. Bunun yerine onun yeni sahiplerine sevk olma, Roby hurda metal bin mahkum edilir.

Senin görevin, bunu kabul etmek seçmelisiniz, Roby onun kaderi önlemek ve robot fabrikası kaçış yardımcı olmaktır.

Yakında keşfedeceksiniz olarak bu görev, kalbin zayıf değildir. Roby kullanabilirsiniz veya hareketli konveyör bantlar, asma iskele, patlayan kutuları ve hızlı bir şekilde manyetik alan içine tüm metal nesneler (robotlar dahil) çekmek dev mıknatıslardan istismar almalıdır.

Escape sadece bir vinç mesafededir. Kutunun içine almak Roby Yardım ve bir sonraki seviyeye taşınan alırsınız.

Cep eğlenceli genişletmek için daha fazla bağımlılık yaratıcı oyun alanları, oyun mekaniği, engeller + zorluklar ve daha gelişmiş oyun seviyesi: dahil olmak üzere yeni güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.
Android Sürümü: 2.0.1 ve üzeri

Rescue Roby HD Lite

Rescue Roby HD Lite

Rescue Roby HD Lite
Rescue Roby HD Lite

[24,22 Mb] (İndirme: 44)
Rescue-Roby-Free.apk


Reyting:

Kategori: Apk Oyun İndir / Zeka ve Bulmaca
Gösterim: 3 022
 
Tarih 26-12-2013, 02:03
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.