Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » PayPal Android
PayPal Android

PayPal Android


GÜNCELLEME TARİHİ: 14 Ağustos 2014
MEVCUT SÜRÜM: 5.6
GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

DİL: TÜRKÇE

PayPal Android uygulamasıyla hareket halindeyken bile PayPal’ın keyfini çıkarabilirsiniz!

PayPal, internet üzerinden çalışan online bir ödeme sistemidir. Kredi kartı kullanarak veya kullanmayarak, internet üzerinden güvenli alışveriş yapılmasını ya da istenilen kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollanmasını sağlamaktadır.

PayPal; Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, İspanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye'de yerel web siteleri bulundurarak, bu ülkelerde sorunsuz çalışır.

PayPal ile Amerikan Doları ve Yen gibi birden çok para birimini kullanarak ödeme yapılabilir. Bu para birimleri arasındaki değişimleri PayPal kendi döviz kurları ile otomatik olarak yapar. Paypal'ın döviz kurları paypal sitesinden öğrenilebilir. Ayrıca Türk Lirasıyla da Ödeme Alabilir ya da Ödeme Yapılabilmektedir.

Android PayPal uygulaması ile, bakiyenizi kontrol edin, para aktarın veya geçmiş işlemleri görüntüleyin, ne zaman isterseniz bir tıklama ile herşeyi öğrenmenize yarayan bu güzel uygulama sayesinde hesabınız sürekli kontrol altında olacaktır.

Bu para aktarmada aracı kurum olan PayPal dünyada kendini kabul ettirdiğinden nerede ise bütün alışveriş siteleri tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca online oyun siteleri, sosyal ağlar üzerinden alınan ürünler gibi pek çok işi bu site üzerinden ödeme yaparak alabiliyoryorsunuz.

PayPal Android PayPal Android

PayPal Android PayPal Android
PayPal Android
PayPal Android

Boyut: 13,83 Mb ( indirme: 47 )
PayPal.apk
Reyting:

Kategori: Finans
Gösterim: 1784
 
Tarih 16-08-2014, 03:39
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: