Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Yeni MEB E-Okul Orjinal Android
Yeni MEB E-Okul Orjinal Android

Yeni MEB E-Okul Orjinal Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.0 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

MEB E-OKUL VBS Android

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı tarafından hazırlanan ve yenilenmiş olan "Resmi Mobil" Uygulamadır.

Türkiye’de örgün Eğitimde bulunan tüm çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. Veliler Sınav ve Proje Bilgileri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem sayesinde anlık olarak takip edebilmektedir.

Çocuklarınızın karne notlarını, devamsızlıklarını anında kontrol edebileceğiniz mobil cihazlar için android uygulamasıdır. Tabi okulun e-okul'daki notları, devamsızlıkları ne kadar güncel tuttuğuda önemli.

E-Okul uygulaması ile öğrenciler sınav notları, proje ve performans notlarını, devamsızlıkları, merkezi sınav sonuçları, davranış notlarını an ve an takip edebilirler.
Veliler çocuklarının devamsızlıkları, sınavlardan aldıkları puanları bu uygulama sayesinde artık istedikleri yerden takip edebilecekler. Uygulama ile İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerinin notlarını görebilirsiniz. Karne notları artık sizlere bir telefon kadar yakın.

Telefonda Veli Bilgilendirme Sistemi (E-Okul) Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım görmek için linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni MEB E-Okul Orjinal Android Yeni MEB E-Okul Orjinal Android

Yeni MEB E-Okul Orjinal Android Yeni MEB E-Okul Orjinal Android

Yeni MEB E-Okul Orjinal Android
Yeni MEB E-Okul Orjinal Android

Boyut: 3,29 Mb ( indirme: 12825 )
MEB-E-Okul.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Eğitim Uygulamaları / Sosyal
Gösterim: 31102
 
Tarih 6-03-2016, 13:48
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: