Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Konuşan Kedi Tom Android
Konuşan Kedi Tom Android

Konuşan Kedi Tom Android


Konuşan Kedi Tom Android


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3 ve üzeri

Talking Tom Cat Free Apk İndir

Android telefon alanların ve çocuğu olanların mutlaka telefon veya tabletinde olan Konuşan Kedi Tom, sizden duyduklarını birebir papağan gibi komik sesi ile tekarar eden eğlence gayesi yapılmış muhteşem bir Android oyundur.

Konuşan Kedi oyununu açtığınızda karşınıza bu sevimli kedi çıkıyor ve sizin ona söylediğiniz her şeyi size tekrar komik bir tonlamayla söylüyor. Söylemek ile kalmıyor ekrana dokunduğunuzda da size tepki veriyor. Mesela onu severseniz mırıldanıyor, tokat atarsanız gerçek tokat sesi ile kafası oynuyor gibi birçok özelliği ile harika bir oyundur. Ayrıca bu sevimli kedinin tüm hareketlerini video olarak kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz bu görüntüleri sosyal ağlar üzerinden ve mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Çocukları oyalamak için başvurulabilecek hayli eğlenceli ve güzel bir uygulama olsa da yetişkinleri de yeterince oyalamayı biliyor.

Konuşan Kedi Tom Android Konuşan Kedi Tom Android Konuşan Kedi Tom Android Konuşan Kedi Tom Android


Konuşan Kedi Tom Android
Konuşan Kedi Tom Android

Boyut: 16,32 Mb ( indirme: 474 )
Talking-Tom-Cat-Free.apk


Reyting:

Kategori: Klasik Oyunlar
Gösterim: 4617
 
Tarih 23-12-2013, 17:43
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: