Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Helidroid 3D : Helicopter RC
Helidroid 3D : Helicopter RC

Helidroid 3D : Helicopter RC


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.1 ve üzeri

Telefona Helikpter Oyunu Helidroid 3D : Helicopter RC İndir

Helikopter pilotu olduğunuz ve size verilen görevleri yerine getirdiğiniz harika 3 boyutlu helikopter oyunu.

Helidroid 3D : Helicopter RC oyunumuzda helikopteriniz bir iniş – kalkış pistinde duruyor ve hareket ettirmemiz ile bizim izlemek zorunda olduğumuz rota üzerinde geçmek zorunda olduğumuz noktalar kırmızı ikazlar ile gösterilmektedir.

Bu noktaları takip ederek helikopterimizi sağ sağlım bir şekilde yere indirmeliyiz. Bir görevi yerine getirdiğimizde bir başkası başlayan oyunumuzda onlarca farklı görev sizi bekliyor. Görevinizi tamamlamak için ilerlerken birbirinden zorlu parkurlarda ilerlemeniz gerekirken kimi zaman tünellerden geçmek kimi zaman hareketli bir noktaya inmek gerekiyor.

Helidroid 3D : Helicopter RC oyununda bazı görevlerde sadece etap içerisinde ilerlemek ve varış noktasına varmak gerekirken bazı görevleri yerine getirmek için yok etmek zorunda olduğunuz hedefler de olmaktadır. Bu görevlerde ekranda “fire ” yazısı çıkmakta ve bu noktada hedefinizi ateş ederek yok etmeniz gerekmektedir. Uçuş sırasında bir noktaya çarptığınızda veya size verieln yok etme görevlerini yerine getiremediğiniz de başarısız oluyor ve yeniden başlayarak o görevi yerine getirmek zorunda kalıyorsunuz.

Oyuna başlamadan önce oyunun oynanmasını kolaylaştıracak eğitim bölümününde mevcut olduğu ve burada kontrol ayarlarına daha hakim olduktan sonra gerçek oyuna geçmenin daha başarı getirdiği oyunumuzda eğitim bölümünü mutlaka deneyin. Gerçekçi 3 boyutlu grafik ve ses efektleri ile dikkat çeken Helidroid 3D Helicopter RC uçuş oyunlarından keyif alan arkadaşların mutlaka denemesi gereken bir Android oyun indir olduğunu düşünüyor ve iyi eğlenceler diliyoruz.
Android Sürümü: 2.1 ve üzeri

Helidroid 3D : Helicopter RC

Helidroid 3D : Helicopter RCHelidroid 3D : Helicopter RC
Helidroid 3D : Helicopter RC

[17,39 Mb] (İndirme: 273)
Helidroid-3D-Helicopter-RC.apk


Farklı Bir Versiyon Oyunu İçin Apk Oyun İndir


Reyting:

Kategori: Uçak Oyunları / Apk Oyun İndir
Gösterim: 3 919
 
Tarih 25-11-2013, 15:09
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.