Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » BonusFlaş Garanti Bankası Android Uygulaması
BonusFlaş Garanti Bankası Android Uygulaması

BonusFlaş Garanti Bankası Android Uygulaması


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 4.1 ve üzeri
DİL: TÜRKÇE

Garanti Bankası BonusFlaş Android Uygulaması

Garanti Bankasının yeni çıkardığı BonusFlaş Android Uygulamasıdır.

Kart bilgileriniz, kampanyalarınız, ödemeleriniz sizler için ilk defa Android Mobil uygulaması olan BonusFlaş ile tek bir uygulamada birleştirilerek sizlere sunulmuştur.

BonusFlaş Mobil, kartınız ile ilgili her şeyi (kampanyalar, ekstre bilgileri, borç ödeme vs.) tek bir yerde topluyor, size hız, kolaylık, kontrol ve daha fazla kampanya sunuyor. Üstelik BonusFlaş’a giriş yapmak çok kolay.

TC kimlik numaranız ve kart şifrenizle giriş yaparak tek bir platformdan tek dokunuşla tüm Garanti Bankası kartlarınızın kampanyalarına katılır, borcunuzu öder, kartınızla ilgili her bilgiye ulaşırsınız.

Ayrıca kartlarınız ile ilgili günlük işlemlerinizi kolayca takip edebilir, hızlıca ekstrenizi atlatabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir hatta limit artırımına başvurabilirsiniz.
Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz.

BonusFlaş teklifler , hatırlatmalar ve bildirimler ile kontrolün sizde olmasını sağlıyor, kartlarınız ile ilgili her şeyi tek bir yerde topluyor!

Garanti Bankası BonusFlaş ile ilgili sitesine bakmak isteyenler için

BonusFlaş Android üzerinden;

- Kampanyalara SMS göndermeden, ‘Hemen Katıl’a butonuna tıklayarak anında katılabilir,
- Katıldığınız kampanyalarda kaçıncı harcamanızı yaptığınızı, ne kadar Bonus kazandığınızı veya kazanmak için ne kadar harcama yapmanız gerektiğini hemen görüntüleyebilir,
- Hangi markada kampanya olduğunu kolayca bulabilir, dilerseniz size ya da gideceğiniz yere en yakın kampanyayı harita üzerinde görüntüleyebilir,
- Ekstre bilgilerinize hemen ulaşabilir,
- Saniyeler içerisinde kredi kartı borcunuzu ödeyebilir,
- Peşin ödemeler üst üste geldiğinde uygun işlemlerinizi tek tıkla taksitlendirebilir ya da ekstrenizi 1 ay sonraya erteleyebilir,
- E-ticaret sitelerinde ödeme sekli olarak GarantiPay’i seçerek, BonusFlaş’a gelen bildirime tıklayıp ödemenizi başka hiçbir bilgiye ihtiyaç olmadan sadece kart şifrenizi girerek güvenle tamamlayabilir,
- Size özel olarak tasarlanan kampanyalara ve tekliflere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Üstelik BonusFlaş, Android kullanıcılarına özel HCE(Host card emulation) teknolojisi sayesinde kredi kartına ihtiyaç olmadan telefonu pos’a yaklaştırarak 50TL altı işlemleri hızlıca temassız ödeyebilme kolaylığı sağlar. 50 TL üzeri işlemlerde ise telefonu pos yaklaştırdıktan sonra POS üzerinden kart şifresi girerek ödeme yapılabilir.


BonusFlaş Garanti Bankası Android UygulamasıReyting:

Kategori: Finans
Gösterim: 1 504
 
Tarih 25-11-2015, 00:46
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Kodu girin: