Kayıt ol    Kayıp şifre

APK Oyun İndir

Android İndir

Zil Sesleri İndir

Android İpuçları

» » Android Savaş Ve Strateji Oyunu
Android Savaş Ve Strateji Oyunu

Android Savaş Ve Strateji Oyunu


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

Beğenilen Savaş Ve Strateji Oyunu

Dokunmatik ekran telefon ve tabletler üzerinde eğlenerek vakit geçirme yollarından birisi olan Android oyun oynama , özellikle boş vakitlerde haz veren bir uğraştır . Bu oyunlar içerisinde bulunan , aksiyon yüklü bir savaş ve strateji oyunu olan " Hills of Glory 3D Free Europe " , oyun severler tarafından sevilerek oynanan oldukça kaliteli bir oyundur. AMA LTD firması tarafından geliştirilen ve sunulan Hills of Glory 3D Free Europe , beğenilerek indirilmektedir.

Android platform üzerinde Google Play Store tarafından temin edilen bir oyun olan Hills of Glory 3D Free Europe , android oyun indir seçeneği ile akıllı telefon ve tabletlere indirilmektedir . Fps ve rpg tarzı bir savaş ve strateji oyunu olan Hills of Glory 3D Free Europe , savaş içerisinde bir yandan kendinizi korumanız gereken , diğer yandan ise düşmanları püskürterek savaşmanız gereken bir savaş ve strateji oyunudur . Bahsedildiği üzere strateji oyun kategorisinin en bilindik ve zirve oyunlarından olan Hills of Glory 3D Free Europe , genç içerik derecelendirmesine sahiptir.

Son olarak 22 Aralık 2014 tarihinde güncelleme sunan Hills of Glory 3D Free Europe , internet üzerinden "apk oyun indir" şeklinde aratılarak da indirilebilmektedir . 60,72 mb boyutunda olan oyun , 1 milyonun üzerinde indirilerek popülerliğini göstermektedir.

Android Savaş Ve Strateji Oyunu

Android Savaş Ve Strateji Oyunu

Android Savaş Ve Strateji Oyunu
Android Savaş Ve Strateji Oyunu

Hills-of-Glory-3D-Free-Europe.apk [49,99 Mb] (Sayaç: 110)


Reyting:

Kategori: Savaş Oyunları / Strateji Oyunları
Gösterim: 1 644
 
Tarih 14-01-2015, 19:57
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kod: Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Kodu girin: