Kayıt ol    Kayıp şifre
Android APK Oyunlar, Zil Sesleri, Android APK Uygulamaları beklemeden indirebileceğiniz, APK indirme sitesi...
» » One Launcher
One Launcher

One Launcher


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.3.3 ve üzeri

Android için One Launcher Teması

iOS yüklü cihazlarda herşeyi yapamayabilirsiniz ama Android yüklü mobil cihazlarınıza her türlü ayarı çekebilirsiniz. Rekabet her zaman peşinden daha iyi bir ürünü ortaya çıkarmaktadır.

Prestij ve hızın simgesi olan iPhone telefonlar, aynı zamanda sade ve estetik ara yüzü ile de tercih edilmektedir. Açık kaynak sistem kullanan Android ise, kullanıcılara çok daha fazla imkan sunmaktadır. Android cihaz kullanıcılarının iPhone ara yüzüne sahip olmaları, geliştirilen yeni bir uygulama ile mümkün olacaktır.

Google Play Market üzerinden indirebileceğiniz "ONE+ Launcher" uygulaması, android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuzun menüsünün iPhone 5 gibi görünmesini sağlayacaktır. Canlı renkler ve birebir animasyonlarla geliştirilen bu uygulama, iPhone ve android kavramlarını bir araya getirmektedir.

One LauncherOne Launcher
One Launcher

Boyut: 9,88 Mb ( indirme: 1329 )
iOS-8-Launcher-Retina.apk


Reyting:

Kategori: Kişiselleştirme
Gösterim: 4581
 
Tarih 20-02-2015, 23:12
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: