Kayıt ol    Kayıp şifre
Android APK Oyunlar, Zil Sesleri, Android APK Uygulamaları beklemeden indirebileceğiniz, APK indirme sitesi...
» » Undead Slayer
Undead Slayer

Undead Slayer


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: 2.2 ve üzeri

Undead Slayer Android Oyunu İndir

Eski çağlardaki Çin İmparatorluğunda acımasız bir katil olan Xiahou Dun zombiler dolu bir dünyada ölmekte olan kardeşini kurtarmak için amansızca savaşır. Sonunda tüm bu zombilerin arkasında yatan gerçeği bulur. Dünyayı ele geçirmek isteyen bir hükümdarın kontrolü altındaki zombileri durdurmalı ve olayın başındaki kişinin maskesini çıkarmalıydı.

Güzel yapılmış bir rol yapma oyunu olan ve Türkçe dil desteğine sahip "Undead Slayer Android oyunu" zombiler tarafından istila edilmiş olan bir dünyayı kurtarmaya çalıştığınız büyük bir maceradır. Undead Slayer oyuncuların aksiyon seviyesini hiç düşürmemek için toplamda 20 adet eşşiz beceriyi oyunculara sunar. Bunun dışında bonus bölümlerle birlikte oyun içerisinde toplamda 90'dan fazla bölüm bulunmaktadır.

Etkileyici efektleri, mükemmele yakın sesleri ve oyun dizaynı ile Undead Slayer gerçekten başından kalkamayacağınız bir oyun.

Undead Slayer

Undead Slayer

Undead Slayer
Undead Slayer

Boyut: 32,99 Mb ( indirme: 115 )
Undead-Slayer.apk


Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları / Android Oyunlar
Gösterim: 1939
 
Tarih 17-03-2014, 17:30
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: