Kayıt ol    Kayıp şifre
Android APK Oyunlar, Zil Sesleri, Android APK Uygulamaları beklemeden indirebileceğiniz, APK indirme sitesi...
» » Dolphin Tarayıcı Apk İndir
Dolphin Tarayıcı Apk İndir

Dolphin Tarayıcı Apk İndir


GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: Cihaza göre değişir
DİL: TÜRKÇE

Dolphin Tarayıcı Android Web Tarayıcı

Android Dolphin Tarayıcı sayesinde mobil cihazlarda gezinmek artık çok kolay ve hızlı, özelleştirilmiş giriş ekranı, ses ve el hareketiyle kontrol, özelleştirilebilen ayarlar ve paylaşım özellikleriyle tarama tarzınıza uyum sağlar.

Işık hızındaki performansı ile Dolphin diğer mobil cihaz tarayıcılarının pabucunu dama atar.
Dolphin’in ücretsiz mobil cihaz tarayıcısını indirin ve kişiye özel, kendi İnternet tarayıcısına sahip olmanın getirdiği çok özel özelliklerin tadını çıkaran 80 milyon kişi arasına siz de katılın.

Dolphin Browser Özellikler:

★ Web Uygulama Dükkanı - Tamamen yeni Dolphin web uygulama dükkanı, en popüler web uygulamalarına erişim imkanı sunmaktadır, bu nedenle tarayıcıdan hiç çıkmanız gerekmez. Facebook, Twitter, Wikipedia, Amazon daha birçoğu da dahil olmak üzere 200’den fazla web uygulaması içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
★ Giriş Ekranı - Giriş ekranınıza uygulama eklemek süper derecede kolay. Üstelik, bir dokunuşta erişmek için uygulamaları hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
★ Tek Dokunuşla Paylaşım - Web sayfalarını Tweet yapın, onları Facebook’da yayınlayın, e-posta ile paylaşın veya herhangi bir içeriği kopyalayıp onu doğrudan Evernote veya Box’a kaydedin.
★ Sekmeli tarama - Ekranlar arasında geçiş yapmaya gerek yok, sekmeli tarama sayesinde Web sayfalarını ışık hızı kadar hızlı açabilir ve değiştirebilirsiniz.
★ Dolphin Connect - Geçmişi, yer imlerini, parolaları eşleyebilir ve sekmeleri kolayca Android, iOS ve bilgisayarda açabilirsiniz.
★ Cihaza gönder: Dolphin’in Chrome, Firefox ve Safari eklentileriyle, bağlantıları, haritaları, telefon numaralarını ve daha fazlasını bilgisayarınızdan telefonunuza veya telefonunuzdan bilgisayarınıza gönderebilirsiniz.**
★ Kablosuz - Yayın - Kablosuz ağınızda bulunan Dolphin arkadaşlarınızla bağlantıları paylaşabilirsiniz.
★ Sonar - Dolphin sesinizi dinler ve sesinizi kullanarak İnternette arama yapma, beğendiğiniz sosyal ağlarda paylaşımda bulunma, beğendiğiniz web sitelerini sık kullanılanlara kaydetme ve gezinme imkanı sunar.
★ El Hareketi - İçinizdeki sanatçının dışarı çıkmasına izin verin ve en fazla kullandığınız mobil ve masaüstü web sitelerine erişmek için kişisel bir el hareketi (sembol) oluşturun.
★ Eklenti – Mobil İnternet tarayıcısı deneyiminizi, parmak uçlarınızla yapmak istediklerinize göre Eklentiler kurarak güçlendirin. 60’dan fazla (ve artmaya devam ediyor) Dolphin Eklentisiyle, mobil tarayıcı içinde istediğiniz her şeyi doğru şekilde yapabilirsiniz. Sağ taraftaki kenar çubuğunuzda, önceden yüklenmiş olan 3 Eklenti özelliğine göz atabilirsiniz.

***Dolphin Tarayıcı eklentilerini indirin ve mobil cihazınız ile bilgisayarınız arasında web içeriğini birbirine gönderin.

Dolphin Tarayıcı Apk İndir Dolphin Tarayıcı Apk İndir

Dolphin Tarayıcı Apk İndir
Dolphin Tarayıcı Apk İndir

Boyut: 15,13 Mb ( indirme: 1393 )
Dolphin-Browser.apk


Reyting:

Kategori: Android Uygulamalar / Sistem Araçları
Gösterim: 6692
 
Tarih 24-08-2015, 22:46
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: